Najlepszy bank dla przedsiębiorcy

Osoby planujące założenie własnej działalności gospodarczej muszą wybrać bank, w którym prowadzić będą konto firmowe. Decyzję należy dobrze przemyśleć, ponieważ źle dobrany rachunek nie spełni swojej roli, a nawet może generować niepotrzebne koszty.

Chociaż może wydawać się, że niewielkie sumy za prowadzenie konta, korzystanie z bankomatów lub wykonywane transakcje nie wpłyną znacząco na zwiększenie wydatków, po zsumowaniu ich często okazuje się, że w skali roku za takie konto płacimy całkiem dużo.

Nawiązanie współpracy z bankiem to oczywiście nie tylko samo konto firmowe, ale też dostęp do innych produktów stworzonych właśnie z myślą o przedsiębiorcach. Na to, czy wybór okaże się korzystny wpływ ma kilka czynników. Wśród nich wymienić można koszty związanie z otwarciem i prowadzeniem konta firmowego, ale też łatwość w uzyskaniu kredytu inwestycyjnego, obrotowego bądź gotówkowego.

Pamiętajmy, że nawet najlepiej zarządzane przedsiębiorstwa miewają trudności z zachowaniem płynności finansowej, stąd też ograniczenie formalności w przyznawaniu pożyczek dla firm może okazać się dużą zaletą. Podobnie jest z kredytem inwestycyjnym – nie wszystkie banki są skłonne udzielić go np. przedsiębiorstwom z krótkim stażem. Przykładową ofertę banku skierowaną do właścicieli firm znaleźć można np. na https://www.ideabank.pl/.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto porównać ofertę co najmniej kilku banków i sprawdzić, który z nich ma najbardziej korzystną propozycję dla przedsiębiorców.

Comments are closed.

 • Jajko pomocne w utrzymaniu piękna

  49 lat ago
  Jajko, może być bardzo przydatnym produktem, zwłaszcza jeśli jest one dla nas, nie tylko poszczególną wartością odżywczą. Jajko to coś więcej, niż tylko zwykła rzecz śniadaniowa. Jajka nie zawierają zbyt dużych ilości cholesterolu, czyli jednoznacznie możemy powiedzieć że nie…
 • Elegancka kuchnia – płytki Tubądzin

  49 lat ago
  Każda pani domu z pewnością marzy o funkcjonalnej, a zarazem eleganckiej kuchni. Dobrze przemyślana aranżacja tego wnętrza zapewni wygodne użytkowanie, a jednocześnie estetyczne wykończenie. Połączenie obu tych cech sprawi zaś, że gotowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością! Oprócz wyboru…
Advertisement
 • Kosmetyki na problemy ze skórą

  49 lat ago
  Problemy ze skórą dotyczą wielu osób. Mogą być to naprawdę różne przypadłości, dlatego też nic dziwnego, że obecnie na rynku istnieje wiele firm kosmetycznych specjalizujących się w produkcji określonych preparatów. Trzeba przyznać, że kosmetyki, które są wyprodukowane na potrzeby na przykład cery naczyniowej czy cery trądzikowej to naprawdę jedna ze skuteczniejszych obecnie propozycji na…
 • Elegancka kuchnia – płytki Tubądzin

  49 lat ago
  Każda pani domu z pewnością marzy o funkcjonalnej, a zarazem eleganckiej kuchni. Dobrze przemyślana aranżacja tego wnętrza zapewni wygodne użytkowanie, a jednocześnie estetyczne wykończenie. Połączenie obu tych cech sprawi zaś, że gotowanie stanie się jeszcze większą przyjemnością! Oprócz wyboru mebli kuchennych oraz sprzętu AGD należy przemyśleć również wykończenie ścian i podłóg.
 • Działanie metabolizmu

  49 lat ago
  Niektóre osoby, mają skłonności do długotrwałego jedzenia. Czasem ktoś może jeść za dwóch a tego nawet nie widać. To dziwna sprawa, bowiem niektórzy zjedzą zaledwie kilka posiłków więcej a sylwetka, czy uroda, znacznie się zmienia, oczywiście w negatywną stronę. Co więc powoduje że w jednym przypadku osoba nie tyje a w drugim tak. Właściwie…
Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930